WRO 2012

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ 2012 

http://www.youtube.com/watch?v=23d5mULAxHI&feature=g-upl&noredirect=1

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ WROHellas 2012 (1ος, 2ος, 3ος)

Ιουνίου 26, 2012 at 10:25 πμ

Κατηγορία Δημοτικού

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

1η(Πρώτη)

Πίκο-Απίκο

1. Ηλιάνα Ζαραφίδου

2. Αργύρης Λαζακίδης

3. Θεοδώρα Παυλίδου

Χαράλαμπος Ζαραφίδης

2η(Δεύτερη)

2ο Δημοτικό Αμυνταίου

1. Ηλιάδης Κων/νος

2. Ελευθεριάδης Βαλάντης

3. Ελευθεριάδης Γιώργος

Ηλιάδης Παύλος

3η

(Τρίτη)

Heron’s Children

1. Παναγιώτης Θεμελής

2. Νικολέτα Μπάρμπα

3. Αναστάσιος Λαφάρας

Σπύρος Θεμελής

 

Κατηγορία Γυμνασίου

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

1η(Πρώτη)

Πτολεμαίος

(Γυμν. Πτολεμ/δας)

1. Ζαραφίδου Κυριακή

2. Κοκκινίδης Τηλέμαχος

Παπαγεωργιάδου Σοφία

2η(Δεύτερη)

Robot’s Rule

(Ράλλειο Γυμνάσιο Θηλέων Πειραιά)

1. Ρέππα Σμαράγδα

2. Πλυτά Εκάβη

3. Αργυροπούλου Τζένη

Παχούλη Αγνή

3η

(Τρίτη)

Prototype

1. Βασίλης Φλέγκας

2. Θάνος Μαγαλιός

3. Κώστας Σουρλαντζής

Τζένη Κουτσίκου

 

Κατηγορία Λυκείου

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

1η(Πρώτη)

CyclotronIntelligence

(Ελληνοαμερικανικόν Εκπαιδευτικόν Ίδρυμα Κολλέγιο Αθηνών Κολλέγιο Ψυχικού)

1. Ορέστης Μερσινιάς

2. Χρήστος Γιώνας

3. Νικόλαος Μαυροκέφαλος

Ανδρέας Καράμπελας

2η(Δεύτερη)

Buf OS

(7ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Χαλανδρίου)

1. Βαρελής Σπυρίδων

2. Μανούσι Σπυρίδων

3.Τόπουλο Δημήτρης

Τσατσαρώνης Κωνσταντίνος

3η (Τρίτη)

Τα καμάρια μου

1. Παπαδούλης Γεώργιος

2. Παπακωνσταντίνου Κων/νος – Αλέξανδρος

Θεόδωρος Γκεβεζές

 

Κατηγορία “OPEN”

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

1η(Πρώτη)

EERI

(Pinewood Θεσ/κης & Παιδαγωγικό Τμήμα Φλώρινας)

1. Παρόγλου Βαλεντίνα – Καλλιόπη

2. Φαχαντίδου Ευαγγελία

3. Εμμανουηλίδης Ιωάννης

Τσικαδέρη Ισμήνη – Κυριακή

2η(Δεύτερη)

GIFTED HANDS

(Ελληνοαμερικανικόν Εκπαιδευτικόν Ίδρυμα Κολλέγιο Αθηνών Κολλέγιο Ψυχικού)

1. Λυρατζάκης Ιωάννη

2. Νομικός Γεώργιος

3. Φλώρος Αλέξανδρος

Κ. Δημητρίου

3η

(Τρίτη)

Ptolemaios Explorer

1. Χατζησάββας Ιωάννης

2. Τσιλφίδης Δημήτρης

3. Γκέκας Κων/νος

Χατζησάββας Απόστολος

 

 

------------------------------------------------------------------------

 

(10-1-2011)



 

ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΕΣ 

Γενικοί κανονισμοί του διαγωνισμού εδώ

Οδηγίες πίστας Λυκείου εδώ

Οδηγίες πίστας Γυμνασίου εδώ

Οδηγίες πίστας Δημοτικού εδώ



Κεντρικό site του διαγωνισμού

http://www.wro2012.org

 

 

Σε κάθε περίπτωση οι διαγωνιζόμενοι στην πίστα προπόνησής τους μπορούν να χρησιμοποιήσουν υλικό της επιλογής τους για επιφάνεια (πχ μουσαμά , ξύλινη βαμένη επιφάνεια , χαρτί κλπ)

-----------------------------------------------------------------------------

© 2022   Created by Κορρές Γιώργος.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης