Οι συζητήσεις του/της ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ (10)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (6) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Ναι όσους αισθητήρες θέλεις μπορείς να έχεις  "

Ο/Η ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ απάντησε στις Απρ 1, 2011 στον/στην ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2011 - ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

7 Οκτ 27, 2011
Απάντηση από τον/την Σοφία Παπαγεωργιάδου

"Κατέβασετο όπως θέλεις και με αεροστατο αρκεί να "A robot will be considered to have…"

Ο/Η ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ απάντησε στις Μαρ 14, 2011 στον/στην ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2011 - ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

7 Οκτ 27, 2011
Απάντηση από τον/την Σοφία Παπαγεωργιάδου

"ΠΡΟΣΟΧΗ Μετά από μελέτη της πίστας για τον διαγωνισμό του λυκείου διαπίστωσα ότι οι…"

Ο/Η ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ απάντησε στις Μαρ 14, 2011 στον/στην ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2011 - ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

7 Οκτ 27, 2011
Απάντηση από τον/την Σοφία Παπαγεωργιάδου

"ΛΥΣΗ ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ.   Παραπάνω αναφέρω την πρόταση μου για αντικείμενα-σκουπίδια  που…"

Ο/Η ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ απάντησε στις Ιαν 20, 2011 στον/στην Δημόσια συζήτηση των προκλήσεων του διαγωνισμού

16 Φεβ 28, 2011
Απάντηση από τον/την Τζώρτζια Κουβου

"Έχω να προτείνω το εξής για τα αντικείμενα-σκουπίδια  που χρειάζονται για τον διαγων…"

Ο/Η ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ απάντησε στις Ιαν 19, 2011 στον/στην Δημόσια συζήτηση των προκλήσεων του διαγωνισμού

16 Φεβ 28, 2011
Απάντηση από τον/την Τζώρτζια Κουβου

"Καλησπέρα και από μένα σε όλους.   Εγώ έχω να πω βλέποντας τις προκλήσεις του φετινο…"

Ο/Η ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ απάντησε στις Ιαν 18, 2011 στον/στην Δημόσια συζήτηση των προκλήσεων του διαγωνισμού

16 Φεβ 28, 2011
Απάντηση από τον/την Τζώρτζια Κουβου

RSS

© 2024   Created by Κορρές Γιώργος.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης